Polo ve Golf'te Ağustos Fırsatları Kampanyası Katılım Koşulları

Polo ve Golf'te Ağustos Fırsatları Kampanyası Katılım Koşulları

- Bu kampanya 2 Ağustos - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

-Sınırlı sayıdaki Polo 1.0 80 PS Trendline Manuel modelinin hurda indirimiyle birlikte satış fiyatı 85.750 TL olarak belirtilmiştir.

-Polo 1.0 TSI 80 PS Trendline Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 2-10 Ağustos tarihleri arasında, mevzuata uygun 15.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.

-Sınırlı sayıdaki Golf, 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel model için standart pakete ek ışık paketi ve klimatronik dahil hurda indirimiyle birlikte satış fiyatı 117.300 TL olarak belirlenmiştir.

-Golf 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 2-10 Ağustos tarihleri arasında, mevzuata uygun 12.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.

-Golf, 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel model hariç geriye kalan tüm Golf modelleri için %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.

-Golf, 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel model hariç geriye kalan tüm Golf modelleri için; Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi durumunda 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz kampanyasından faydalanabilirsiniz.

-Diğer vade ve kredi tutarlarında geçerli olacak faiz oranları değişkenlik göstermektedir.

-Belirtilen tüm kampanya faiz oranlarının kullanımı için krediye Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmesi zorunludur.

-Volkswagen Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmemesi durumunda vdf baz faiz oranı uygulanacaktır.

-Kredi üst limitleri üzerindeki kredi tutarları için ikili kredi kullanılacaktır. İkili kredinin kampanya dışındaki ikinci kredisi için vade seçeneğini 06 - 48 ay vade olarak seçebilirsiniz.

-Uygulamaya ait katılım tutarının tamamı Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından karşılanacaktır.

-Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş., bu kampanyayı istediği an sonlandırma, yeni bir dönem için tekrarlama veya uzatma dahil, dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Teşekkürler